Piešķirta ICOM Latvija Nacionālās komitejas balva par starptautisko sadarbību 2021. gadā

Visi raksti

ICOM LNK balvu par starptautisko sadarbību šogad saņēma Viļakas muzejs par Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma popularizēšanu, īstenojot izstādi “Tik tālu, bet tomēr tik tuvu. Latvija un Polija. Vairāk kā 100 gadus kopīga vēsture” sadarbībā ar Valsts arheoloģijas muzeju Varšavā un Latvijas Nacionālo vēstures muzeju no 2018. gada līdz 2021. gadam.

Izstāde vispirms bija skatāma Latvijā, bet kopš 2019. gada tā ceļo pa Poliju, un bijusi apskatāma Polijas Republikas Senātā, Valsts etnogrāfijas muzejā Varšavā, Ļubļinas vojevodistes publiskajā bibliotēkā u.c.

Izstādē apskatāms Latvijas un Polijas kopīgais kultūras mantojums: arheoloģiskās senlietas, etnogrāfiskie priekšmeti, vēsturiskie dokumenti un fotogrāfijas.

 

Citi raksti

Izsludina pieteikšanos ICOM balvai

Līdz 30. aprīlim Starptautiskās Muzeju padomes (ICOM) Latvijas Nacionālās komiteja gaida Latvijas muzeju un muzeju speciālistu pieteikumus ikgadējai ICOM Latvija […]

Izziņota 2024. gada Muzeju nakts tēma

18.maijā Latvijas muzeji divdesmito reizi piedalīsies starptautiskajā Eiropas muzeju akcijā “Muzeju nakts”. Šogad akcijas tematika saistīta ar Starptautiskās Muzeju dienas […]