Latvijas Nacionālās komitejas biedri un ICOM Starptautiskās komitejas
     
     
 
Saraksts pdf formātā
     
Starptautiskā komiteja
Uzvārds, vārds
Institūcija
     
AVICOM
Audiovizuālo un jauno tehnoloģiju muzeju komiteja
Ivars Zukulis
Ivars.zukulis@rtmm.lv
Rakstniecības, teātra un mūzikas muzejs
   
Elīna Reitere
Elina.reitere@nfc.gov.lv
Rīgas Kino muzejs
     
CAMOC
Pilsētas muzeju komiteja
Ilze Ščegoļihina
Ilze.scegoliuhina@riga.lv
Rīgas domes Kultūras departaments
   
CECA
Izglītības darba komiteja
Ieva Pētersone
ieva.petersone@ldz.lv
Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs
   
Rita Rotkale
teatramuz@inbox.lv
Rakstniecības, teātra un mūzikas muzejs
   
Ineta Zelča
Ineta.zelca@lnmm.lv
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs
   
CIDOC
Dokumentācijas komiteja
Velta Kašs
VeltaKass@one.lv
Ekonomikas ministrijas Tūrisma departaments
   
Zigurds Konstants Pensionārs
   
Indra Vilistere
indra.vilistere@valmiera.lv
Valmieras novadpētniecības muzejs
   
Una Balode
Una.balode@mvp.gov.lv
Muzeju valsts pārvalde
   
CIMAM
Modernās mākslas muzeju komiteja
Ginta Gerharde – Upeniece
Ginta.gerharde@lnmm.lv
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs
   
Inese Baranovska
Inese.baranovska@j3b.gov.lv
V/A Jaunie trīs brāli
   
DEMHIST
Vēsturisko māju muzeju komiteja
Inga Bilevica
inga.bilevica@one.lv
Rundāles pils muzejs
   
GLASS
Stikla muzeju un kolekciju komiteja
Ilze Martinsone
ilze.martinsone@hotmail.com
Latvijas Arhitektūras muzejs
   
ICOMAM
Ieroču un militārās vēstures muzeju asociācija
Latvijas Kara muzejs
muzejs@karamuzejs.lv
ICOM LNK kolektīvais biedrs
   
ICAMT
Arhitektūras un muzeju tehnikas komiteja
Daiga Upeniece
daiga.upeniece@amm.lv
Ārzemju mākslas muzejs
   
ICDAD
Lietišķās mākslas un dizaina muzeju komiteja
Velta Raudzepa
dlmm.velta@parks.lv
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
   
Baiba Uburģe
baiba.uburge@amm.lv
Ārzemju mākslas muzejs
   
Ričards Štrauhs
rich@groteks.lv
SvLucas radošais fonds
   
Gunārs Purvs
Gunars.purvs@lnb.lv
SvLucas radošais fonds
   
ICEE
Izstāžu apmaiņas komiteja
Alīda Krēsliņa
dlmm@parks.lv
Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs
   
Zanda Zaķe
Barikazu.fonds@delfi.lv
1991.gada barikāžu muzejs
   
ICFA
Tēlotājmākslas muzeju un kolekciju komiteja
Ilze Konstante pensionāre
   
Māra Lāce
Mara.lace@lnmm.lv
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs
   
Valentīna Opalā
valentina.opola@amm.lv
Ārzemju mākslas muzejs
   
Aija Brasliņa
Aija.Braslina@lnmm.lv
Latvijas Nacionālais mākslas muzejs
   
Anita Zirnīte
Anita_jz@inbox.lv
Brīvmāksliniece
   
Dace Vosa
dace_vosa@yahoo.com
Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejs
   
ICLM
Literatūras muzeju komiteja
Rimands Ceplis
rimisc@inbox.lv
Rakstniecības, teātra un mūzikas muzejs
   
Jānis Garjāns
Janis.Garjans@mvp.gov.lv
Muzeju valsts pārvalde
   
Andra Konste
Andra.konste@ventspilshouse.lv
Starptautiskā rakstnieku un tulkotāju  māja
   
Ieva Ķīse
vaciesa.muzejs@apollo.lv
O. Vācieša memoriālais muzejs
   
Antra Medne
caks@cakamuzejs.lv
A. Čaka memoriālais dzīvoklis
   
Edgars Mucenieks
Edgars.mucenieks@rtmm.lv
Rakstniecības, teātra un mūzikas muzejs
   
Aija Feodorova
caks@cakamuzejs.lv
A.Čaka memoriālais dzīvoklis
   
Līga Kļaviņa
klavina.liga@gmail.com
Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejs
   
ICMAH
Arheoloģijas un vēstures muzeju komiteja
Mārtiņš Mintaurs
mintaurs@hotmail.com
Daugavas muzejs
   
Agrita Ozola
tukmuz@apollo.lv
Tukuma muzejs
   
Arnis Radiņš
museum@history-museum.lv
Latvijas Nacionālais vēstures muzejs
   
Ventspils muzejs
armands.vijups@ventspils.gov.lv
ICOM LNK kolektīvais biedrs
   
ICMEMO
Memoriālo muzeju komiteja
Māra Eņģele
Mara..engele@rtmm.lv
Rakstniecības, teātra un mūzikas muzejs
   
Gaida Jablovska
gaida.jablovska@rtmm.lv
Rakstniecības, teātra un mūzikas muzejs
   
Ilze Līduma Riekstiņi, Jāņa Jaunsudrabiņa muzejs
   
ICOFOM
Muzeoloģijas komiteja
Gundega Dreiblate
Gundega.Dreiblate@km.gov.lv
Muzeju valsts pārvalde
   
Anna Jurkāne
turaida@lis.lv
Turaidas muzejrezervāts
   
Ruta Vainovska
museum2@apollo.lv
P. Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs
   
Raivis Sīmansons
Raivis.simansons@mvp.gov.lv
Muzeju valsts pārvalde
   
Inga Jēruma
injer@apollo.lv
Laikraksts Muzeju Vēstnesis
   
Ingrīda Raudsepa
ingrida.raudsepa@apollo.lv
Ārzemju mākslas muzejs
   
Astrīda Rogule
Astrida.rogule@j3b.gov.lv
V/A Jaunie trīs brāli
   
ICR
Reģionālo muzeju komiteja
Inta Baumane
jurm-muz@apollo.lv
Jūrmalas pilsētas muzejs
   
Marija Kaupere
marija.muzejs@apollo.lv
Ģ. Eliasa Jelgavas vēstures un mākslas muzejs
   
Iveta Ruskule
ogres.muzejs@apollo.lv
Ogres vēstures un mākslas muzejs
   
Ingrida Zirina
Ingrida.zirina@valmiera.lv
Valmieras novadpētniecības muzejs
   
Dace Zvirgzdiņa
muzejs@e-madona.lv
Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs
   
Vita Rinkēviča  
   

ICTOP
Muzeja personāla apmācības komiteja

Anita Jirgensone
Anita.Jirgensone@mvp.gov.lv

Muzeju valsts pārvalde
   

Renārs Zaļais
Barikazu.fonds@delfi.lv

1991.gada barikāžu muzejs
   

INTERCOM

Menedžmenta komiteja

Iveta Blūma
iveta.bluma@valmiera.lv

Valmieras novadpētniecības muzejs
   

Mario Zetzsche
Mario.zetzsche@j3b.gov.lv

V/A Jaunie trīs brāli
   

MPR
Muzeja mārketinga un sabiedrisko attiecību komiteja

Elita Ansone
vmm-pr@latnet.lv

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs
   

Ilona Celmiņa
celmina@rigamuz.lv

Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejs
   

Guna Medne
guna.medne@valmiera.lv

Valmieras novadpētniecības muzejs
   

Vita Ozoliņa
Vita.Ozolina@lnmm.lv

Ārzemju mākslas muzejs
   

Inga Prikule
Inga.prikule@inbox.lv

Ludzas Novadpētniecības muzejs
   

NATHIST
Dabas vēstures muzeju un kolekciju komiteja

Skaidrīte Ruskule
Skaidrite.Ruskule@dabasmuzejs.gov.lv

Latvijas Dabas muzejs
   

UMAC
Universitātes muzeju un kolekciju komiteja

Juris Salaks
Museum2@mailbox.riga.lv

P. Stradiņa medicīnas vēstures muzejs
   

ICOMON
Naudas un banku muzeju komiteja

Jānis Motivāns
Janis.motivans@bank.lv

Latvijas Banka Muzejs „Naudas pasaule”
   

ICOM-CC
Restaurācijas komiteja

Dace Kazuša
tukmuz@apollo.lv

Tukuma muzejs
   

Velga Opule
Velga.opule@lnmm.lv

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs
   

Aija Brīvniece
Aija.brivniece@apollo.lv

Ārzemju mākslas muzejs
   

CIMUSET
Zinātnes un tehnikas muzeju komiteja

Indra Dziedātāja
muzejs@lvceli.lv

Latvijas Ceļu muzejs
   

AIMA (ICOM asociētā organizācija)
Lauksaimniecības muzeju asociācija

Aivars Lakstīgala
Muzejs.kaleji@e-apollo.lv

Latvijas Lauksaimniecības muzejs
   
COSTUME

Aija Jansone
Aija.jan@ml.lv

Latvijas Vēstures institūts
   
Nesastāv starptautiskā komitejā

Ingrīda Smuškova
tuktic@tukums.parks.lv

Tukuma TIC
   

Edīte Bērziņa
Edite.berzina@mvm.lv

Medicīnas vēstures muzejs
   

Jānis Lejnieks
lejnieks@mantojums.lv

Latvijas Arhitektūras muzejs
   

Dzintra Cepure
dzintracepure@inbox.lv

Aizkraukles vēstures un mākslas muzejs
   

Andris Ērglis
andriserglis@navigator.lv

Krišjāņa Barona memoriālais muzejs
   

Rūta Kārkliņa
rkarklina@tvnet.lv

Krišjāņa Barona memoriālais muzejs
   

Meldra Usenko
ltfmuz@mail.eunet.lv

Tautas frontes muzejs
   

Mirdza Jonele
Talsu.muzejs@apollo.lv

Talsu novada muzejs